Yhteystiedot

                                                                                                                                                     päivitetty 1.6.2020

 

Hallitus 2020 - 2021

Berg Kaija, puheenjohtaja

jäsenasiainhoitaja

kaija.berg@helsinki.fi

02941 25275

Räsänen Eija, varapuheenjohtaja

eija.rasanen@helsinki.fi

02941 28320

Paronen Lauri, sihteeri

tiedottaja

lauri.paronen@helsinki.fi

02941 59955

Mensonen Timo, taloudenhoitaja

timo.mensonen@helsinki.fi

02941 21833

Haddad Hassan                                

hassan.haddad@helsinki.fi

02941 50495

Savolainen Saana

saana.savolainen@helsinki.fi

02941 24245

1. varajäsen: Karlsson Mirja, 2. varajäsen: Huuhtanen Anneli, 3. varajäsen: Paronen Kirsti

 

Helsingin yliopiston luottamusmiehet 2019 - 2020

Lehto Anne, pääluottamusmies

anne.lehto@helsinki.fi

02941 21652

Berg Kaija, luottamusmies

kaija.berg@helsinki.fi

02941 25275

Haddad Hassan, varaluottamusmies

hassan.haddad@helsinki.fi

02941 50495

Jalkanen Salla, varaluottamusmies

salla.mk.jalkanen@helsinki.fi

02941 48531

 

Helsingin yliopiston kiinteistöpalvelut Oy:n luottamusmiehet 2020 - 2021

Räsänen Eija, luottamusmies 

eija.rasanen@helsinki.fi

02941 28320 

Savolainen Saana

saana.savolainen@helsinki.fi

02941 24245

 

Yhdistyksen nimenkirjoittajat: Berg Kaija ja Paronen Lauri

 

Liity jäseneksi

 

Helsingin yliopiston ammattiosasto JHL ry 645
PL 53 (Fabianinkatu 28)
00014 Helsingin yliopisto

sähköposti: jhlao645@gmail.com

puh. 044 238 6975 (myös WhatsApp)

Y-tunnus: 2199401-6

Helsingin yliopiston kiinteistöpalvelut Oy:n luottamusmies tavattavissa:

Keskiviikkoisin klo 12:00 - 14:00 yhdistyksen toimistolla, osoitteessa Fabianinkatu 28.

Myös työpaikkakäynti samaan aikaan on mahdollinen.

Ennen tapaamista ota yhteyttä, näin varmistamme tapaamisen onnistumisen.

eija.rasanen@helsinki.fi

02941 28320