Yhteystiedot

                                                                                                                                    Päivitetty 4.10.2019

Hallitus ja luottamusmiehet 

 

Hallitus 2018 - 2019

 

Berg Kaija, puheenjohtaja

jäsenasiat

kaija.berg@helsinki.fi

02941 25275

Merinen Katja, varapuheenjohtaja

jäsenasiat, nuorisoasiat

katja.merinen@helsinki.fi

02941 40287

Paronen Lauri, sihteeri

lauri.paronen@helsinki.fi

02941 59955

Karlsson Mirja

mirja.karlsson@helsinki.fi

02941 21810

Mensonen Timo, taloudenhoitaja

timo.mensonen@helsinki.fi

02941 21833

Ellermaa Hanna

hanna.ellermaa@helsinki.fi

 

Helsingin yliopiston luottamusmiehet 2019 - 2020

 

Lehto Anne, pääluottamusmies

anne.lehto@helsinki.fi

02941 21652

Berg Kaija, luottamusmies

kaija.berg@helsinki.fi

02941 25275

Haddad Hassan, varaluottamusmies

hassan.haddad@helsinki.fi

02941 50495

Jalkanen Salla, varaluottamusmies

salla.mk.jalkanen@helsinki.fi

02941 48531

 

Helsingin yliopiston kiinteistöpalvelut Oy:n luottamusmiehet 2018 - 2019

 

Merinen Katja, luottamusmies

katja.merinen@helsinki.fi

02941 40287

Paronen Lauri, varaluottamusmies

lauri.paronen@helsinki.fi

02941 59955

 

Yhdistyksen nimenkirjoittajat: Berg Kaija ja Paronen Lauri

 

 

Liity jäseneksi

 

Helsingin yliopiston ammattiosasto JHL ry 645
PL 53 (Fabianinkatu 28)
00014 Helsingin yliopisto

Yhdistysrekisteritunnus
Y-tunnus 2199401-6

päivittäjä: HALLITUS